Využite našu jedinečnú ponuku Registračného sídla v Bratislave

Zasadacie priestory v Bratislave

Na niekoľkých našich adresách získate okrem sídla spoločnosti aj možnosť prenajať si zasadacie priestory. Zasadacie priestory môžete využiť na zorganizovanie pracovných stretnutí s Vašimi klientmi, organizovanie valných zhromaždení, seminárov a školení, alebo v prípade kontroly daňového úradu a pod.

Naše moderné vybavené zasadacie miestnosti Vám zaistia nerušené jednanie pre Vás a Vašich klientov, s možnosťou využitia ďalších nadštandardných služieb.

Klincová

Na Klincovej ulici Vám ponúkame na prenájom zasadacej miestnosti pre 5 osôb. Súčasťou služieb na tejto adrse je wifi internet.

Kopčianska

Na Kopčianska ulici Vám ponúkame na prenájom zasadacej miestnosti pre 5 osôb. V zasadačke je flipchart tabula, wifi internet a klimatizácia. Priamo v budove je možné využiť služby reštaurácie, pobočky banky, prdajne Tesco, advokátskej a účtovnej kancelárie.

Michalská

Na Michalskej ulici Vám ponúkame na prenájom zasadacej miestnosti pre 6 osôb. Zasadačka je klimatizovaná, priamo v budove je možné využiť služby reštaurácie a advokátskej kancelárie.

Pri prenájme na 3 a viac hodín zľava.

Prenájom zasadacích miestností poskytujeme len pre spoločnosti, využívajúce naše služby registračného sídla.